search
backpage.com > Czech Republic erotika > Czech Republic escort & privát

Inzerováno: pátek, 31. března 2017, 21:45

Odpovědět

Ahoj fešáku,
jsem mladá sexy bláznivá holka, miluji cestování, jahody v šampaňském, moře, písek, tanec a pohodové lidi. 
Kdybych se měla popsat, jaká jsem v sexu, použila bych slova jako krásná, milá a divoká. Umím být velmi roztomilá, něžná, ale i dominantní. Jsem vždy usměvavé děvče, které nabízí vřelý opravdový milenkovský přístup a hlavně opravdovost, kterou hledáš. O diskrétnost se bát nemusíš, i mně na ní velmi záleží. Ráda si to s Tebou užiju, a pokud máš chuť i ty tak neváhej a zavolej mě k sobě. Zaručuji ti, že budeš maximálně spokojen a budeš chtít být se mnou pořád. ;-)
Tvá Sabinka
606280695

Hi handsome,
I am young, sexy, crazy girl, I love traveling, strawberries and champagne, sea, sand, dancing and cool people.
If I had to describe myself in having sex I would use words like beautiful, sweet and wild. I can be very cute and gentle but also dominant. I am always smiling girl who offers a personal approach and the quality you are looking for. Not have to worry about the secrecy, to me it very much depends too. I like to enjoy time with you, if you want me, do not wait and call me in. I guarantee you that you will be satisfied and you will return to be happy with me.
Your Sabinka
00420606280695

Věk inzerenta: 19

• Místo: Prague, Praha

• Kód inzerátu: 3205585 czechrepublic
czechrepublic.backpage.com je interaktivním počítačovým serverem, který umožňuje přístup několika uživatelům. © 2017 backpage.com