search
backpage.com > Czech Republic místní podniky > Czech Republic salony krásy/wellness

Inzerováno: čtvrtek, 7. dubna 2016, 00:16

Odpovědět

emilia4@seznam.cz
777 802 205 / 776 828 233


Adresa: Vlakové nádraží 269
/ Třída Míru/
Český Krumlov
381 01

Nabízíme:
Regenerační masáže – je to biologický proces, který má za úkol vyrovnat a obnovit přechodný pokles funkčních schopností jednotlivých orgánů a celého organismu, pomocí speciálních a individualizovaných metod a technik.

Rekreační masáže – slouží k osvěžení a urychlení odstraňování únavy u zdravých osob.

Sportovní masáže – celkově posilující masáž zaměřená na posílení organismu trénujícího sportovce, aby dosáhl lepších sportovních výkonů. Sportovní masáž však napomáhá hlavně k urychlenému odplavování tzv. únavových látek ze svalstva a k uspíšení celkové regenerace sportovce.

Masáže obličeje a dekoltu - pravidelným prováděním tohoto druhu masáže zabráníte předčasnému stárnutí pleti, troufáme se říct, že naopak dosáhnete mladistvého vzhledu již po třetím a dalším provedení této masáže za použití velmi účinného růžového oleje.

Masáže jsou speciální procedury, které se využívají především k upevnění tělesného i duševního zdraví, k posílení organismu , ke zvýšení výkonnosti nebo k osvěžení po fyzické i psychické námaze či ke zlepšení celkového vzhledu hlavně zapojením Vaší skryté vůle. Masírujeme kvalitním konopným olejem, který urychluje regeneraci organismu Budete-li chtít změnit k lepšímu svůj současný stav a udržet si dlouho fyzickou i duševní samostatnost a rovnováhu, je to jen a jen na Vás a my Vám velmi rádi pomůžeme.


K celkové péči o zdraví patří bezpochyby zdravé a funkční chodidla, neméně pak krásné pěstěné ruce, jež jsou Vaší důležitou vizitkou při kontaktu s dalšími lidmi.

Připravujeme:
Reflexní masáže plošek nohou a Aromaterapie

• Místo: České Budějovice

• Kód inzerátu: 3107737 czechrepublic
czechrepublic.backpage.com je interaktivním počítačovým serverem, který umožňuje přístup několika uživatelům. © 2017 backpage.com